خانه / راهنمای عضویت در دوره های آموزشی سایت

راهنمای عضویت در دوره های آموزشی سایت

با سلام و درود ، برای هر دوره آموزشی که در سایت قرار میگیرد حق عضویت بسیار کمی جهت کاهش هزینه های سایت و تهیه فیلم های آموزشی در نظر گرفتیم که بعد از پرداخت حق عضویت به تمامی فیلم های دوره موردنظر دسترسی خواهید داشت.و میتوانید مشاهده کنید.

روش های ثبت نام در دوره های آموزشی سایت :

ا- روش اول : ثبت نام در دوره آموزشی از طریق خرید اشتراک بصورت پرداخت اینترنتی :

برای عضویت ویژه در در دوره آموزشی با این روش میتوانید از منوی بالای سایت از قسمت ثبت نام برای عضویت ویژه در دوره ها ی آموزشی وارد صفحه ثبت نام شده و در این صفحه اطلاعات موردنیاز را تکمیل وسپس دوره آموزشی موردنظر را انتخاب و درنهایت روی عبارت ثبت نام کلیک کنید. سپس وارد صفحه پرداخت بانک میشوید و با کلیک روی گزینه پرداخت بصورت اینترنتی حق اشتراک را پرداخت کرده و بلافاصله بعد از پرداخت عضویت ویژه شما در دوره مورد نظر بصورت خودکار فعال و تمامی فیلم های دوره موردنظر برای شما قابل مشاهده خواهد بود. ( همانند فیلم زیر)

 

2روش دوم : ثبت نام در دوره آموزشی از طریق خرید اشتراک از طریق کارت به کارت :

درصورتی که به هر دلیلی موفق به خرید از طریق آنلاین از طریق پرداخت اینترنتی نشدید یا تمایل به خرید از طریق واریز به حساب یا کارت به کارت دارید ابتدا مبلغ  مورد نظر را به شماره کارت زیر واریز کرده و تاریخ پرداخت و ۴رقم آخر کارت و نام دوره آموزشی که در آن  میخواهید ثبت نام کنید را به ایمیل زیر  یا  آی دی زیر در تلگرام ارسال فرمایید تا یک حساب کاربری اختصاصی برای شما در سایت ایجاد شود :

شماره کارت : ۶۲۸۰۲۳۱۴۵۶۷۶۱۰۸۸

به نام : موسی رمضانی ( مدیر سایت )

ایمیل : ahmadyengineer.civil@gmail.com

آی دی تلگرام :  pouryaEngineer@ یا https://t.me/pouryaEngineer

برای خرید محصولات سایت نیز میتوانید از این روش استفاده کنید.